Inteligentne sterowanie oświetleniem

Kontroluj, optymalizuj i automatyzuj natężenie oświetlenia

Każdy przycisk, każde światło


Rozwiązania Qbus w przygotowane są do połączenia wszystkiego rodzaju instalacji oświetleniowych. Qbus współpracuje z różnymi technologiami (PWM, protokołu DALI, DMX i in.) i zapewnia kontrolę za każdego rodzaju oświetlenie za pomocą każdego przycisku:

Możesz kontrolować każdego rodzaju oświetlenie za pomocą każdego przycisku – nie ma znaczenia czy to jest przycisk wybrany przez architekta, czy inteligentny przycisk Qbus: Niko, Tastu, Bticino, Jung, Sumum, Lithoss lub CJC.

W rozwiązaniu autonomicznym oświetlenie może być załączane oraz ściemniane za pomocą standardowych przycisków.

Rozwiązanie pełne Qbus pomoże Ci sterować oświetleniem za pomocą DMX, Dali, czyli bardziej zaawansowane rozwiązania sterowania oświetleniem. Jest to rozwiązanie proste zarówno w użytkowaniu oraz instalacji.

Przy użyciu Ubie możesz skorzystać z rozwiązań Internet of Things takiego jak Philips Hue i połączyć instalacje systemu KNX wraz z Qbus.

Możesz skorzystać także z czujników natężenia oświetlenia, czujników ruchu aby dopasować rozwiązanie Qbus do swoich potrzeb.

Czujniki ruchu mogą być schowane w przyciskach, meblach, suficie lub ścianie – możesz dopasować je do wnętrza oraz do zastosowania.

Urządzenia sterujące Qbus mogą być zamontowane w rozdzielni, puszkach instalacyjnych w zależności do rodzaju instalacji oraz możliwości rozbudowy.

Dowiedz się więcej