Bezpieczeństwo


Strona główna » Produkty » Bezpieczeństwo

Przyjazne otoczenie

Poczucie bezpieczeństwa to nie tylko zabezpieczenie przez intruzami ale również świadomość że zminimalizujemy ilość niechcianych zdarzeń.

Zaufany pomocnik

Qbus pomoże Ci zdalnie zarządzać domem oraz powiadomi Cię jeżeli wykryje nieprawidłowości. Czujniki zalania będą pilnowały miejsc na to narażonych, czujniki ruchu po zamknięciu mieszkania prześlą informację jeżeli się taki pojawi.

Część instalacji automatyki która wspomaga nas w codziennym życiu możemy użyć jako informacje alarmowe wtedy nikogo nie ma w domu.

Informacja o zużyciu wody, energii elektrycznej pomoże nam również uniknąć niespodzianki użycia mediów bez naszej zgody.

Możesz zaprogramować instalację aby symulowała Twoją obecność w domu łącznie z instalacjami multimedialnymi typu radio oraz telewizor.

Możesz użyć instalacji alarmowej aby sprawdzać czy masz dom zabezpieczony, a Qbus sprawdzi czy w tym czasie ktoś nie używa instalacji wewnątrz. Odpowiednio zamontowany czujnik wskaże nam czy zamknęliśmy drzwi na klucz – nie musisz się wracać do domu aby to sprawdzić.

Niezawodność w działaniu

Instalacja Qbus działa niezawodnie, a zabezpieczona UPS może również informować o brakach zasilania które wystąpiły podczas Twojej nieobecności. Dobrze jest wiedzieć jak długo trwał zanik zasilania i czy nie potrzeba sprawdzić w jakiej kondycji jest jedzenie w zamrażarce.

W Qbus możesz również sprawdzić czy wszystkie elementy instalacji działają prawidłowo. Wszystkie moduły są testowane w fabryce oraz sprawdzane pod kątem kompatybilności wstecznej z wcześniejszymi rozwiązaniami.

Jeżeli w ofercie są moduły które oferują współdziałanie z innymi urządzeniami lub instalacjami możesz być pewien że integracja jest już sprawdzona i działa stabilnie.

Qbus przekieruje domofon na Twój smartfon, dzięki niemu otworzysz drzwi, furtkę lub bramę garażową.

Swoboda w konfiguracji, dostęp lokalny i zdalny

Dzięki dostępowi do chmury Qbus użytkownik może dopasować instalację do swoich potrzeb. Konfiguracją sterownika zajmują się nasi inżynierowie, którzy tak przygotują program aby spełniał Twoje oczekiwania.

Qbus jest również dostępny lokalnie, nie musi być podłączony do chmury oraz w przypadku braku internetu cały czas masz możliwość sprawdzania działania instalacji.