Dlaczego Qbus


Strona główna » Produkty » Dlaczego Qbus

Proste zasady

W Qbus otrzymujesz od razu pełną funkcjonalność automatyki domowej przy zakupie sterownika.

Stabilność działania

Firma Qbus powstała w 1999 roku i od tego czasu ciągle ulepsza swoje produkty oraz wprowadza nowe rozwiązania na rynek.

W Polsce pierwsza instalacja systemu automatyki Qbus miała miejsce w 2009 roku i jest wciąż sprawną i działającą instalacją zamontowaną w hotelu. Sterowniki oraz urządzenia wykonawcze są codziennie używane aby dbać o komfort i bezpieczeństwo gości.

Kompatybilność wsteczna gwarantuje Ci, że wybierając Qbus nawet po paru latach instalacja może być wzbogacona o nowe funkcjonalności.

Wszystkie moduły Qbus poddawane są testom HALT (Highly Accelerated Life Tested) gdzie przy symulowaniu skrajnie nieprzyjaznych warunków pracy sprawdza się pracę urządzenia i jego stabilność. Wysoką jakość wykonania docenia później użytkownik ciesząc się długim bezawaryjnym działaniem.

Rozwiązania dla różnych zastosowań

Instalacje automatyki domowej mają nam pomagać w codziennym życiu, dbać o bezpieczeństwo domowników oraz o rachunki właściciela. Zaczynamy od doboru odpowiedniego rozwiązania w zależności na jakim etapie jest instalacja elektryczna w domu. Dla istniejących instalacji mamy możliwość doposażenia instalacji w moduły do schowania w puszce instalacyjnej, jeżeli będzie to ekonomiczniejsze to będziemy sugerowali modernizację instalacji elektrycznej.

Na etapie realizacji wspomagamy elektryka i robimy szkolenie z prawidłowego wykonania instalacji. Na etapie wdrożenia programujemy instalację wraz z elektrykiem, sprawdzamy sposób działania i oddajemy użytkownikowi zapisane programy oraz dokumentację powykonawczą wraz ze spisem modułów zainstalowanych.

Przetestowane, produkowane w Unii Europejskiej

Decydując się na Qbus możesz być pewnym że rozwiązanie które otrzymasz było przetestowane i sprawdzone przez inżynierów produktu w Belgii.

Pomaga oszczędzać

Funkcjonalność oraz prosta obsługa przekłada się również na niższe rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną. Możesz dopasować instalację do swoich potrzeb a dzięki dostępowi do instalacji z różnych urządzeń zawsze będziesz mógł sprawdzić i skorygować jej działanie.

Przewaga nad innymi rozwiązaniami

Qbus ma za sobą również bardzo duże realizacje takie jak centra logistyczne oraz duże budynki biurowe. Jako producent pomaga stworzyć również rozwiązania dedykowane dla Inwestora i pomaga je wdrożyć przy konkurencyjnych cenach.

W porównaniu do rozwiązań na rynku z zakresu automatyki domowej/ budynkowej zachowuje lepszy stosunek wartości do ceny.